В Радомишлі проведено районний етап ХХІІ Всеукраїнського фестивалю ДЮП

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

В п’ятницю, 25 березня на базі Радомишльської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5           ім. В. Чорновола відбувся районний Фестиваль дружин юних пожежних, організаторами, спонсорами та журі в якому вже кілька років поспіль являються  депутат Житомирської обласної ради Григорович Микола Станіславович, перший заступник голови Радомишльської райдержадміністрації Приймак Віктор Миколайович,  депутат Радомишльської міської ради Шатилович Володимир Леонідович, а також ФОП Гуленко Андрій Анатолійович.

В змаганнях прийняли участь 6 команд загальноосвітніх закладів Радомишльського району: Радомишльська гімназія, Радомишльський ліцей, Кочерівська зош І-ІІІ ст., Краснобірська ЗОШ І-ІІІ ст., Радомишльська ЗОШ №3 І-ІІІ ст. та Радомишльська ЗОШ №5.

Мета заходу була засвоєння учнями протипожежних правил, залучення до рядів дружин юних пожежних юнацтва і з метою виховання у дітей зацікавленості професією пожежника – рятівника, виховання у них почуття патріотизму та любові до Батьківщини. Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю  ДЮП темою конкурсу «Домашнє завдання» була «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй».

Кожен виступ команди – учасниці був цікавий своєю оригінальністю, майстерністю та сценічними декораціями. Всі команди на належному рівні показали свої знання з пожежної безпеки.

За підсумками роботи журі було визначено переможців районного етапу фестивалю дружин юних пожежних:

I місце – команда Радомишльського ліцею;

II місце – посіли команди  Краснобірської та ЗОШ I-III ступенів  та Радомишльської гімназії;

Команди-переможці фестивалю ДЮП були нагороджені  грошовими преміями.

Змагання дружин юних пожежних продовжуються, і на команду Радомишльського ліцею, чекає ще одне випробування – зональний етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, який буде проводитись  до  15  квітня цього року у м. Житомир.

Від щирого серця побажаємо команді бадьорого настрою, дзвінкого голосу, натхнення, а головне – перемоги!

Радомишльський  районний сектор                            Управління ДСНС України в Житомирській області

Залишити відповідь