Про стан міграційної ситуації в Радомишльському районі за 3 місяці 2016 року.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

         До районного сектору звернулося  1124 громадян з різних питань міграційної та паспортної роботи, отримання консультацій.

        Радомишльським РС УДМС за даний час було зареєстровано за місцем проживання 337 фізичних осіб, знято з реєстрації місця проживання 309 фізичних осіб.

       Вклеєно 224 громадянам фотокартки в паспорти громадянина України в зв’язку з досягненням 25-ти та 45-річного віку.

        240 громадян звернулися з заявами на оформлення паспорта громадянина України, оформлено та видано 222 громадянам паспорти громадянина України,  всі паспорти були оформлені в термін до 30 днів в тому числі:

        16 річним – 96, при зміні прізвища, імені, по-батькові – 66,  замість втрачених, викрадених – 31,  зіпсованих власником – 0, набутті громадянства України – 0, з інших причин – 29.

       До районного сектору подано 31 громадянами заяви про втрату паспортів. Заяв цієї категорії осіб, які розглядаються понад місяць не має. Трьом громадянам видано тимчасове посвідчення що підтверджує особу громадянина України. Заяви про втрату паспортів громадянина України для виїзду за кордон та про втрату проїзних документів дитини не надходили.

          Заяви щодо оформлення дозволу на виїзд на постійне місце проживання за кордон не надходили.

         До Радомишльського РС УДМС надійшло 4 заяви щодо набуття   громадянства України, з них 2 на дітей. 2 громадянам ( дітям ) надано громадянство України, інші на розгляді.

          Надійшла 1 заява від іноземних громадян щодо отримання дозволу на імміграцію в Україну.

           5 іноземним громадянам оформлені посвідки на постійне проживання в Україні та 4 посвідки на тимчасове проживання в Україні.  3 громадянам надано дозвіл на імміграцію в Україну.

         До Радомишльського РС УДМС звернулося 4 іноземних громадян з заявами щодо продовження терміну перебування в Україні. Заяви вчасно розглянуті і їм продовжено термін перебування в Україні на 90 днів.

         В поточному році громадяни не зверталися до Радомишльського РС УДМС із заявами щодо оформлення документів на в’їзд в Україну іноземним громадянам.

       Районним сектором прийнято рішення про примусове повернення 1 іноземця за межі України.

        Радомишльським РС УДМС притягнуто до адміністративної відповідальності 58 громадян в тому числі громадян України за порушення ст..197 КУпАП – 32,  198- 18, 201 – 1,  205- 3,  та 4 іноземних громадян за порушення правил перебування іноземців в Україні по ст. 203 КУпАП.

Завідувач Радомишльським РС УДМС                          Лобас  М.О.

Залишити відповідь