Відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм.

Ми маємо вклонити голову перед людьми, які стали в той далекий трагічний день між техногенною стихією та усім людством. Багатьох з них вже немає з нами. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

14 грудня 2016 року  в малому залі  районного Будинку культури  голова райдержадміністрації  Володимир Тетерський, голова районної ради Олександр Потієнко,  заступник голови  райдержадміністрації  Світлана Ковальчук, заступник міського голови  Світлана Охотенко, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС,представники підприємств, установ та організацій, громадськість району  взяли  участь  у  тематичній  зустрічі “Пам’ять Чорнобиля жива в наших серцях”.

Розпочалась дана зустріч з покладання корзин квітів до пам’ятника учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Керівники району та міста, голова  громадської організації «Українська спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Радомишльському районі», голова районної ветеранської організації  звертаючись до присутніх, побажали миру та спокою, добра та достатку .

Хвилоною мовчання   була вшанована  пам»ять загиблих ліквідаторів.

Почесними грамотами районної державної адміністрації  та подарунками від міської ради було нагороджено  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за проявлений героїзм, мужність, самовідданість, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС.

Працівники районного будинку культури  порадували гарним концертом.

 

img_0372img_0391img_0402img_0393img_0375img_0404img_0413

Залишити відповідь