В райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

28.02.2018 року в Радомишльський  райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На даному засіданні було висвітлено ряд питань,а також  визначено терміни виконання та відповідальних осіб по виконанню поставлених завдань. Головував: перший заступник голови райдержадміністрації, перший заступник голови комісії – В. М. Приймак,відповідальний секретар комісії – С. М. Велічанський.

 

Пристуні члени комісії: Романенко О.М., Духніч О.І., Яковишена Н.В., Мазуркевич С. Ю., Вітінська Н.В., Хрущ А.А., Ляшевська Н.Г., Дмитренко І. В., Герасімов С. М., Іщук П.М., Якименко В. С., Мороз О.Ю,  Волинець О. В., Микитенко В .С, Стеценко В. Ю.

Запрошені – Самчук О. В. – начальник відділу освіти, молоді і спорту Радомишльської міської ради.

 

Питання ,які розглядалися на комісії:

 1. Про заходи щодо попередження надзвичайних подій та проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення з дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності, попередження пожеж, інших надзвичайних ситуацій, загибелі та травмування на них людей.
 2. Про стан виконання Комплексного плану заходів щодо збереження та розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту за 2017-2018 роки.
 3. Про стан накопичення та використання матеріальних резервів в районі, створених для запобігання та ліквідації наслідків НС техногенного та природного характеру.
 4. Про організацію заходів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо протидії загрозам виникнення надзвичайної ситуації  під час ускладнення погодних умов на території Радомишльського району.
 5. Про взаємодію відділів, райдержадміністрацій, установ, організацій, органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році.
 6. Про санітарно – епідеміологічну ситуацію в Радомишльському районі у 2017 році

 

Доповідачі по даним питанням були:

Якименко Василь Сергійович- начальник філії Радомишльськи “Райавтодор”

 Приймак Віктор Миколайович – перший заступник голови комісії, перший заступник голови   адміністрації ;

Хрущ А. А. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Радомишльському районі.

 

      Стеценко Віталій Юрійович – провідний інспектор сектору реагування Радомишльського районного сектору управління ДСНС України у Житомирській області 

 

       Велічанський Сергій Миколайович – провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства і будівництва та цивільного захисту населення.

 

    

 

Соболевський І. К. – заступник начальника Радомишльського міжрайонного управління водного господарства

 

 

 

 

Залишити відповідь