Петро Порошенко на Житомирщині: Українські спецпризначенці були, є і будуть елітою Збройних сил України

Президент України Петро Порошенко зустрівся із військовослужбовцями Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, де вручив офіційний прапор сил спецпризначення.

Зустріч проходила сьогодні, 17 січня, на базі 142-го навчально-тренувального центру, що у Бердичівському районі. Участь у заходах також взяв Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, народні депутати України Володимир Арешонков та Олександр Ревега.

«Українські спецпризначенці були, є і будуть елітою Збройних сил України. Ви майстерно робите свою роботу, на практиці реалізуючи власне ж кредо «Переваги якості над кількістю». Військовослужбовці-спецпризначенці провели багато операцій, відбиваючи російську агресію на сході нашої держави. Зокрема, під час звільнення нашими військами міст та селищ українського Донбасу – Маріуполя, Слов’янська, Краматорська, Лиману, Сіверську, Мар’янки і багатьох інших. Ви брали активну участь в обороні Донецького та Луганського аеропортів, міст Бахмут і Авросіївка, брали участь в штурмах і обороні Савур-Могили. Рятували наших пілотів, збитих над окупованою територією. Підрозділами спецпризначення було знищено і взято в полон значну кількість окупантів, захоплено багато зразків ворожого озброєння, яке в подальшому, хочу окремо наголосити, склало потужну доказову базу в міжнародних судах, які наша держава ініціювала проти країни-агресора – Російської Федерації», – звернувся до спецпризначенців Петро Порошенко.

Президент України Петро Порошенко вручив військовослужбовцями-спецпризначенцями прапор Сил спеціальних призначень Збройних сил України.

За словами Петра Порошенка, всього з початку війни з російським агресором воїнами-спецпризначенцями було виконано більше 3 тисяч бойових завдань, з яких понад 700 – це проведення спеціальних дій, інформація про які з відомих причин не підлягає розголошенню.

«Героїчні подвиги спецпризначенців, здійснені в боях з російським агресором, навічно закарбовані в історії українського війська. 294 спецпризначенці були нагороджені державними нагородами, 4 отримали високе звання Героя України. Проте, війна це не лише перемога, 70 наших бойових побратимів поклали своє життя за Україну. Вічна їм пам’ять, вічна їм слава!», – додав глава держави.

Нагадаємо, що Петро Порошенко разом з Патріархом Філаретом представили Томос громаді Житомирщини.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь