РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ КОМПЛЕКСНО-ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

26 березня 2019 р. на території Радомишльської міської ради було проведено комплексно-профілактичне відпрацювання таких населених пунктів як м. Радомишль, с. Глухів Перший, оскільки за останній рік тут виникло 15 пожеж, з них 4 – внаслідок спалювання сухостою.

Рятувальники  здійснили подвірні обходи тих верств населення, в оселях яких, згідно статистики, найчастіше трапляються пожежі: багатодітних сімей, одиноких та пристарілих громадян

Напривеликий жаль, більшість пожеж поблизу даних помешкань траплялися через необережне поводження з вогнем, внаслідок чого відбувалося загорання сухої трави.

З людьми велися роз’яснювальні бесіди, наголошувалося на основних причинах і жахливих наслідках пожеж. Крім того, було здійснено перевірку протипожежного стану житлових будинків найнезахищеніших верств населення, надано відповідні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Також увагу було приділено експлуатації пічного опалення та цілісність електромережі по всій хаті. Наприкінці мешканцям було вручено пам’ятки щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Організатори відпрацювання сподіваються, що даний захід позитивно вплине на суспільну думку щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності у побуті, через що уже незабаром кількість пожеж, зареєстрованих на території Радомишльського району, зменшиться.

 

 

Провідний інспектор Радомишльського РС

Гончаренко Яна

Залишити відповідь