Звернення голови облдержадміністрації Віталія Бунечка до жителів області

Дорогі жителі Житомирщини!

Ми наближаємося до великого та світлого свята – Христового Воскресіння!

Чудо христового дня об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.

Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всій українській нації.

Ми з нетерпінням чекаємо святкування Великодня, але у такий непростий час не варто зменшувати власну настороженість з наближенням невидимої загрози – коронавірусу.

Нам потрібно втримати ситуацію та почати виходити з карантину вже в травні. Якщо ми цього не зробимо, то карантин буде продовжено до вересня.

Закликаю усіх дослухатися до рекомендацій Всеукраїнської Ради Церков та провести Великдень вдома.

Пам’ятаючи про давні українські традиції святкування Христового свята, необхідно розуміти реалії сьогодення, з якими ми зіштовхнулися.

Залишайтеся вдома та переглядайте онлайн-трансляцію богослужінь на телеканалах СОЮЗ-ТВ, СК1, UA:ЖИТОМИР та на YouTube-каналі ЖИТОМИР.info.

Пам’ятайте – Господь завжди поруч з Вами. Христос з любові віддав за нас своє життя, заради цього ми повинні зберегти життя інших.

Вірю, що глави релігійних конфесій сприятимуть дотриманню загальнонаціонального карантину.

Хочу побажати усім вірянам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Вітаю зі святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Віталій БУНЕЧКО

Голова Житомирської облдержадміністрації

Інформація із сайту Житомирської ОДА

Залишити відповідь