Держава і надалі буде підтримувати такі креативні господарства, – Володимир Федоренко про агрофірму «Фрутко»

Минулого тижня перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко з робочою поїздкою перебував у Радомишльському районі, де відвідав фермерське господарство «Агрофірма «Фрутко».

«Це перспективне фермерське господарство на Житомирщині, яке займається садівництвом та спеціалізується на вирощуванні яблук, груш, слив, вишні, черешні, винограду та суниці», – розповідає Володимир Федоренко.

Перший заступник голови ОДА поспілкувався з власницею ферми Оленою Салівон, яка розповіла про господарство та провела екскурсію. Особливої уваги заслуговують теплиці, що опалюються. Адже в них можна вирощувати ягоди на закритому ґрунті.

Агрофірма вже скористалася державною підтримкою на розвиток виноградарства та садівництва та отримала відшкодування вартості посадкового матеріалу (саджанців яблук).

«Держава і надалі буде всіляко підтримувати такі креативні господарства. Приємно усвідомлювати, що завдяки таким фермерам в України є велике та заможне майбутнє», – зазначає Володимир Федоренко.

Нагадаємо, що раніше перший заступник голови ОДА відвідав фермерське господарство у Малинському районі, яке спеціалізується на виробництві сирів.

Довідково. У 2019 році господарством «Агрофірма «Фрутко» вирощено та зібрано врожай у 598,73 т зерняткових і кісточкових фруктів. На підприємстві працює 7 постійних працівників та додатково залучаються працівники на сезонні роботи.

 

Інформація із сайту Житомирської ОДА.

Залишити відповідь