Працівників Радомишльського відділу поліції привітали з наступаючим святом

Працівники органів внутрішніх справ – це благородні і мужні люди, які працюють для захисту законності і правопорядку. Заради свободи, честі, гідності громадян їм часто доводиться ризикувати власним життям. Навіть в святкові та професійні свята вони на бойовому посту.

Так, 3 липня, напередодні Дня Національної поліції України з професійним святом  правоохоронців привітали начальник Радомишльського відділу поліції Сергій Цівончук, голова РДА Юрій Пулковський, Радомишльській міський голова Володимир Тетерський, голова районної ради Олександр Потієнко. До вітань долучились Іван Дмитренко, директор Радомишльського ДЛМГ; Олег  Генюта , Білокриницький селищний голова; Володимир Крисько, Забілоцький сільський голова; Віктор Онопрійчук, представник Кочерівської сільської ради; Сергій Ревелюк, заступник керівника Коростишівської місцевої прокуратури.

Вони нагородили Подяками та Почесними грамотами за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян, активну громадську позицію найкращих у своїй справі.

Присутнім побажали міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – світла і злагоди, в помислах – мудрості, в службових справах – принциповості і наполегливості, а серце щоб зігрівало тепло людської подяки за добрі справи, зроблені на ниві правоохоронної діяльності.

Після нагородження та вітань  правоохоронці повернулися на місця несення служби.

Інформація із сайту Радомишльської міської ради.

Залишити відповідь