ПОВІДОМЛЕННЯ

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану територій: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва і обслуговування індивідуальної житлової забудови за адресою: вул. Центральна смт. Біла Криниця Радомишльського району Житомирської області».

Підстава для розроблення ДПТ:

  • Рішення п’ятдесят третьої сесії VII скликання Білокриницької селищної ради Радомишльського району Житомирської області № 630 від 16.06.2020 року.

Проект розроблений у відповідності до:

Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

–  ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень»;

–  ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території»;

– ДСП 2.2.1-2004 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів.

Місце ознайомлення з проектом детального плану територій: в приміщенні Радомишльської районної державної адміністрації за адресою: 12201, Житомирська область, Радомишльської район, м. Радомишль, Соборний майдан, 12, (відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства і будівництва та цивільного захисту населення районної державної адміністрації).

Строк ознайомлення, подання та прийом пропозицій: протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів, за адресою: 12201, Житомирська область, Радомишльської район, м. Радомишль, Соборний майдан, 12 (відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства і будівництва та цивільного захисту населення районної державної адміністрації).

Громадські слухання відбудуться в малому залі Радомишльської районної державної адміністрації 07.09.2020 р. о 10-й год. за адресою: 12201, Житомирська область, Радомишльської район, м. Радомишль, вул. Соборний майдан, 12.

Відповідальний: відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства і будівництва та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Рожко І.В.

Інформація для довідок тел. (04132) 4 21 63.

 

Опубліковано: 07.08.2020 р.

Залишити відповідь