Велике будівництво на Житомирщині: завершується реконструкція школи, побудованої більше як півстоліття тому. ФОТО. ВІДЕО

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським Національної програми «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється ремонт/реконструкція 11 шкіл. Так, до об’єктів освіти включено і Новоборівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-ліцей.

 

Заклад освіти розміщується у двох будівлях: початкова школа у 2-поверховій будівлі, яка збудована у 1956 році, старша школа – у 3-поверховій будівлі, яка збудована у 1991 році.

 

Проєктом реконструкції Новоборівського ЗНЗ-ліцею передбачено комплексне утеплення обох будівель, оздоблення фасадів, заміну вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі, утеплення покрівлі в будівлі початкової школи, влаштування шатрової покрівлі та утеплення підвалів у будівлі старшої школи. Також передбачено реконструкцію зовнішніх теплових мереж та благоустрій території.

 

Реконструкція триває з 2018 року. У 2020 році об’єкт включено у програму «Велике будівництво».

 

На сьогодні залишилося утеплити та оздобити задній фасад 2-поверхової будівлі початкової школи, завершити асфальтування вимощення по периметру будівлі старшої школи та благоустрій території. Реконструкцію теплотраси вже виконано.

 

Будівельна готовність – 90%. Кінцевий термін введення в експлуатацію об’єкта – до 15 жовтня 2020 року.

 

Нагадаємо, що незабаром у Радомишлі відкриється реконструйований спорткомплекс «Динамо».

 

Довідково. Загальна кошторисна вартість проєкту становить 14,33 млн грн.

 

З початку реконструкції касові видатки склали – 10,4 млн грн (ДФРР – 7,9 млн, МБ – 2,5 млн).

 

Замовник – Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

 

Підрядник – ТОВ “ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ЦЕНТР КОМПЛЕКТ”.

 

Загалом за Програмою «Велике будівництво» у Житомирській області передбачено виконання 107 об’єктів: ремонт/реконструкція 7 приймальних відділень лікарень, будівництво 24 амбулаторій, 11 шкіл, 6 садочків, 6 стадіонів/об’єктів спорту, а також капітальний ремонт 53 об’єктів дорожнього господарства.

 

 

Відеопрогравач

інформація з сайту Житомирської ОДА

 

Залишити відповідь