Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців – Науменко Лариса Володимирівна

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців – Будило Неоніла Вікторівна

Провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців – Домбровська Анна Олександрівна

Режим роботи:

8:00 – 17:15 (понеділок – четвер)

8:00 – 16:00 (п’ятниця)

Перерва: 13:00 – 14:00

Контактний телефон: (04132) 4-24-58

Електронна адреса: rad_vvdrv@ukr.net

 

Основним завданням Державного реєстру виборців (Реєстр) є ведення персоніфікованого обліку виборців та складання списків виборців, що забезпечує уникнення фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів, дозволяє своєчасно вносити зміни у персональні дані виборців України.

Серед основних засад Реєстру визначено законність і пріоритет прав людини, повноту, цілісність та достовірність відомостей, однократність включення виборця до Реєстру, постійність, поновлювальність відомостей, публічний характер Реєстру та його захищеність.

Спеціалісти відділу забезпечують функціонування Реєстру, опрацьовують персональні дані громадян та оновлюють їх щомісячно шляхом взаємодії з органами, закладами, установами, що зазначені у ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”. Кожний громадянин України, якому виповнилось 18 років, може звернутися до відділу з питань включення його до Реєстру або уточнення його персональних даних. Виборець, постійно не здатний пересуватись самостійно, має право уповноважити іншу особу на звернення до відділу.

Достовірність відомостей Реєстру забезпечується наявністю у відділі документального підтвердження персональних даних Реєстру, а також інформації про встановлені Законом підстави включення виборця до Реєстру чи внесення змін до персональних даних Реєстру.

Спеціалісти відділу ведення систематично здійснюють вибіркові перевірки персональних даних Реєстру з метою забезпечення повноти і цілісності відомостей, коректності персональних даних. В разі виявлення у базі даних Реєстру за результатами проведення візуального та автоматизованого контролю неповноти або некоректності відомостей, відділом проводиться уточнення персональних даних виборця шляхом звернення до органів, закладів, установ та організацій, визначених ст.22 ЗУ “Про Державний реєстр виборців” та, при необхідності, до виборця.

Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. За допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця», який розміщено на офіційному порталі «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua, кожен виборець може використати наступні можливості:

– в розділі “Перевірка включення” перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців;

– в розділі “Пошук дільниці” здійснити пошук виборчої дільниці за адресою або на мапі;

– в розділі “Мої вибори” побачити усі виборчі кампанії, у яких можете взяти участь;

– в розділі “Відкриті дані” надані набори даних у формі відкритих даних в структурованому форматі XML.

Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності Вас в Реєстрі виборців, чи наявності помилок у Ваших персональних даних, Вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення Реєстру виборців, за яким буде проведено додаткову перевірку та внесено необхідні зміни до персональних даних Реєстру. Просимо Вас при заповненні персональних даних в “Кабінеті виборця” вказувати достовірні паспортні дані, не вигадані. У випадку внесення персональних даних, відмінних від паспортних, відділу ведення неможливо з’ясувати — це реальна особа чи допущена помилка персональних даних виборця при реєстрації в системі.

Найменування інтернет-ресурсів, де можна дізнатися про Державний реєстр виборців,  діяльність органів Реєстру, перелік  виборчих округів та виборчих дільниць, права та обов’язки виборця, виконання заходів календарного плану з підготовки до виборів, ВСЮ інформацію про кандидатів, хід виборчого процесу та результати виборів:
–       офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії: http://cvk.gov.ua/
–       офіційний веб-сайт Служби розпорядника Реєстру Центральної виборчої комісії: http://www.drv.gov.ua/
–       офіційний веб-сайт районної державної адміністрації: radrda.gov.ua

До уваги виборців!

Порядок звернення громадян:
Звернення виборця до органу ведення Реєстру щодо зміни його персональних даних
Звернення особи за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо включення особи до Реєстру
Звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування
   

Comments

Відділ ведення Державного реєстру виборців — Коментарів немає

Залишити відповідь