Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців – Науменко Лариса Володимирівна

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців – Будило Неоніла Вікторівна

Провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців – Литвинчук Анна Олександрівна

Режим роботи: 8:00 – 17:15 ( понеділок – четвер),

8:00 – 16:00 ( п’ятниця).

Перерва: 13:00 – 14:00

контактний телефон: (04132) 4-24-58

електрона адреса:  rad_drv@oda.zt.gov.ua

Основним завданням Державного реєстру виборців (Реєстр) є ведення персоніфікованого обліку виборців та складання списків виборців, що забезпечує уникнення фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів, дозволяє своєчасно вносити зміни у персональні дані виборців України.

Серед основних засад Реєстру визначено законність і пріоритет прав людини, повноту, цілісність та достовірність відомостей, однократність включення виборця до Реєстру, постійність, поновлювальність відомостей, публічний характер Реєстру та його захищеність.

Спеціалісти відділу забезпечують функціонування Реєстру, опрацьовують персональні дані громадян та оновлюють їх щомісячно шляхом взаємодії з органами, закладами, установами, що зазначені у ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”. Кожний громадянин України, якому виповнилось 18 років, може звернутися до відділу з питань включення його до Реєстру або уточнення його персональних даних. Виборець, постійно не здатний пересуватись самостійно, має право уповноважити іншу особу на звернення до відділу.

Достовірність відомостей Реєстру забезпечується наявністю у відділі документального підтвердження персональних даних Реєстру, а також інформації про встановлені Законом підстави включення виборця до Реєстру чи внесення змін до персональних даних Реєстру.

Спеціалісти відділу ведення систематично здійснюють вибіркові перевірки персональних даних Реєстру з метою забезпечення повноти і цілісності відомостей, коректності персональних даних. В разі виявлення у базі даних Реєстру за результатами проведення візуального та автоматизованого контролю неповноти або некоректності відомостей, відділом проводиться уточнення персональних даних виборця шляхом звернення до органів, закладів, установ та організацій, визначених ст.22 ЗУ “Про Державний реєстр виборців” та, при необхідності, до виборця.

Віднедавна Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. За допомогою програмного ресурсу «особистий кабінет виборця», який розміщено на офіційному порталі «Державний реєстр виборців» у мережі Інтернет (www.drv.gov.ua), кожен виборець може перевірити свої персональні дані, а також використати наступні можливості ресурсу:

1) пошук виборчої дільниці за номером, фразою або адресою;

2) зворотній зв’язок. Повідомлення, запитання, побажання щодо роботи сервісу та повідомлення щодо неточностей в адресному реєстрі;

3) відкриті дані. Отримання інформації про поштові адреси у форматі відкритих даних.

Відтепер необхідне підтвердження email адреси, вказаної при реєстрації, для можливості отримання повідомлень на email від сервісу.

До уваги виборців!

Порядок звернення громадян:

Звернення виборця до органу ведення Реєстру щодо зміни його персональних даних

Звернення особи за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо включення особи до Реєстру

Звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування

 

 


Comments

Відділ ведення Державного реєстру виборців — Коментарів немає

Залишити відповідь