Відділ ведення Державного реєстру виборців

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців – Науменко Лариса Володимирівна

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців – Будило Неоніла Вікторівна

 

Режим роботи:

8:00 – 17:15 (понеділок – четвер)

8:00 – 16:00 (п’ятниця)

Перерва: 13:00 – 14:00

Контактний телефон: (04132) 4-24-58

Електронна адреса: rad_vvdrv@ukr.net

 

Основним завданням Державного реєстру виборців (Реєстр) є ведення персоніфікованого обліку виборців та складання списків виборців, що забезпечує уникнення фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів, дозволяє своєчасно вносити зміни у персональні дані виборців України.

Серед основних засад Реєстру визначено законність і пріоритет прав людини, повноту, цілісність та достовірність відомостей, однократність включення виборця до Реєстру, постійність, поновлювальність відомостей, публічний характер Реєстру та його захищеність.

Спеціалісти відділу забезпечують функціонування Реєстру, опрацьовують персональні дані громадян та оновлюють їх щомісячно шляхом взаємодії з органами, закладами, установами, що зазначені у ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”. Кожний громадянин України, якому виповнилось 18 років, може звернутися до відділу з питань включення його до Реєстру або уточнення його персональних даних. Виборець, постійно не здатний пересуватись самостійно, має право уповноважити іншу особу на звернення до відділу.

Достовірність відомостей Реєстру забезпечується наявністю у відділі документального підтвердження персональних даних Реєстру, а також інформації про встановлені Законом підстави включення виборця до Реєстру чи внесення змін до персональних даних Реєстру.

Спеціалісти відділу ведення систематично здійснюють вибіркові перевірки персональних даних Реєстру з метою забезпечення повноти і цілісності відомостей, коректності персональних даних. В разі виявлення у базі даних Реєстру за результатами проведення візуального та автоматизованого контролю неповноти або некоректності відомостей, відділом проводиться уточнення персональних даних виборця шляхом звернення до органів, закладів, установ та організацій, визначених ст.22 ЗУ “Про Державний реєстр виборців” та, при необхідності, до виборця.

Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. За допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця», який розміщено на офіційному порталі «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua, кожен виборець може використати наступні можливості:

– в розділі “Перевірка включення” перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців;

– в розділі “Пошук дільниці” здійснити пошук виборчої дільниці за адресою або на мапі;

– в розділі “Мої вибори” побачити усі виборчі кампанії, у яких можете взяти участь;

– в розділі “Відкриті дані” надані набори даних у формі відкритих даних в структурованому форматі XML.

Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності Вас в Реєстрі виборців, чи наявності помилок у Ваших персональних даних, Вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення Реєстру виборців, за яким буде проведено додаткову перевірку та внесено необхідні зміни до персональних даних Реєстру. Просимо Вас при заповненні персональних даних в “Кабінеті виборця” вказувати достовірні паспортні дані, не вигадані. У випадку внесення персональних даних, відмінних від паспортних, відділу ведення неможливо з’ясувати — це реальна особа чи допущена помилка персональних даних виборця при реєстрації в системі.

  До уваги виборців!

     Порядок звернення громадян
Звернення особи за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо включення особи до Реєстру
Звернення виборця до органу ведення Реєстру щодо зміни його персональних даних

Звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard53f5.html?id=47917&what=0

З прийняттям Виборчого Кодексу (396-IX від 19.12.2019) внесено деякі зміни до Закону “Про Державний реєстр виборців”, які почнуть діяти з 1 липня 2020 року.

Згідно постанови ЦВК від 02.06.2020 №96 “Про форми заяв та повідомлення про включення виборця до Державного реєстру виборців, заяв про внесення змін до персональних даних виборця у Державному реєстрі виборців” оновлено форми заяв, які знаходяться за посиланням:

https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard1508.html?id=47951&what=0

Звертаємо вашу увагу, що з 01.07.2020 року є можливість звернутися до відділу  із заявою в електронному вигляді через мережу інтернет із застосуванням електронного підпису.

Постановою №1969 від 02.12.2019 року Центральної виборчої комісії “Про Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси” удосконалено процедуру тимчасової зміни місця голосування (далі – ТЗМГ). Основний акцент зроблений на можливості подавати заяву про ТЗМГ в електронній формі та через уповноважену особу. З’явилась можливість змінювати місце голосування одразу на 2 тyри, а також отримувати посвідчення про ТЗМГ через електронну пошту. За більш детальною інформацією потрібно перейти за посиланням: https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=270

Найменування інтернет-ресурсів, де можна дізнатися про Державний реєстр виборців,  діяльність органів Реєстру, перелік  виборчих округів та виборчих дільниць, права та обов’язки виборця, виконання заходів календарного плану з підготовки до виборів, ВСЮ інформацію про кандидатів, хід виборчого процесу та результати виборів:
–       офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії: http://cvk.gov.ua/
–       офіційний веб-сайт Служби розпорядника Реєстру Центральної виборчої комісії: http://www.drv.gov.ua/
–       офіційний веб-сайт районної державної адміністрації: radrda.gov.ua/
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

Залишити відповідь