Міграційні питання

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Проведений Міністерством внутрішніх справ аналіз криміногенної ситуації в державі свідчить про те, що етнічна злочинність є одним із дестабілізуючих факторів, що негативно впливає на криміногенну ситуацію у державі, насамперед у великих містах та обласних центрах.

Найбільшу кримінальну активність проявляють угрупування з числа іноземців, у першу чергу вихідців із кавказького регіону.

Ураховуючи викладене, та на виконання вимог спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України від 04.09.2013 № 850/536/1226 «Про затвердження порядку проведення заходів щодо здійснення нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері», зареєстрованого в міністерстві юстиції України 30 вересня 2013 року за № 1683/24215, наказу ДМС України від 05.09.2014 № 229 «Про проведення цільових профілактичних заходів щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант»» з метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України» в період з 15 по 26 вересня 2014 року проводяться на території України цільові профілактичні заходи щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

На території Радомишльського району проведення цільових профілактичних заходів проводиться Радомишльським РС УДМС та Радомишльським РВ УМВС. Мета проведення заходів: отримання інформації від мешканців району про злочинну діяльність іноземців з подальшим її направленням до правоохоронних органів, виявлення порушників установлених правил перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які не мають підстав для подальшого перебування в державі.

Станом на 01.09.2014 року в районі проживає 132 іноземних громадян та осіб без громадянства по посвідках на постійне проживання та 2 іноземців по посвідках на тимчасове проживання.

В рамках проведення операції «Мігрант» здійснено 27 перевірок перебування іноземців за місцем їх реєстрації та проживання, на ринках міста та району, автостанціях, готелі та інших місцях масового перебування громадян. За час проведення відпрацювання виявлено 2 іноземних громадян, термін перебування яких в Україні закінчився. Вони притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення ч.1 ст. 203 КУпАП і на даний час вирішується питання про їх примусове повернення з України.

Шановні жителі району, якщо Ви володієте інформацією про незаконне перебування іноземців на території району повідомте по телефону до Радомишльського РС УДМС (4-21-81) або Радомишльського РВ УМВС ( 02 ).

Завідувач Радомишльським РС УДМС   України в Житомирській області                                                      М. Лобас

 

Залишити відповідь