Транспорт

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Радомишльського району

Радомишльська районна державна адміністрація (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Радомишльського району, далі – конкурс.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями, розпорядження голови райдержадміністрації від 11.09.2013 № 215 «Про затвердження умов конкурсу на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району», Перелік об’єктів конкурсів із зазначенням порядкових номерів та основних характеристик додається.

Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Радомишльського району (далі – Умови), (додаються).

Всю необхідну інформацію про об’єкт конкурсу можна одержати за телефоном (04132)423-16 або за електронною адресою: econ_rad@ukr.net Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі: до 17-15 18.09.2014 року

Документи для участі у конкурсі подаються до відділу економічного розвитку і торгівлі Радомишльської районної державної адміністрації за адресою: 12201м.Радомишль, Соборний майдан,12, (другий поверх будівлі).

Режим роботи: з понеділка по четвер – з 8-00 до 17-15, п’ятниця – з 8-00 до 16-00. Перерва на обід – з 13-00 до 1400.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на об’єкт конкурсу заяву встановленого зразка і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг   з   перевезень   пасажирів;

2)   перелік   транспортних   засобів, які пропонуються до використання   на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою “з місцем водія/без місця водія”),   VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток   на   кожний   автобус,   який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

5) копію документа, що підтверджує проведення   процедури санації (за умови проведення санації);

6) перелік   транспортних   засобів,   пристосованих   для перевезення   осіб   з   обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають   умовам конкурсу, вони мають право подавати доконкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять       характеристику     наявних     автобусів,     які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

7) анкету встановленого зразка;

8) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали;

Комплектність   поданих   документів   перевіряє в міру їх надходження організатор.

Документи   для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються,   підписуються       уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою “N 1”, який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою “N 2”, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою , 12201м.Радомишль, Соборний майдан,12, у час, визначений для прийому документів на конкурси. Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки заяви та анкети, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.

Місце проведення конкурсів (засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників): м.Радомишль, Соборний майдан,12малий зал РДА.

Початок конкурсу з 14-00 03.10.2014.

Плата за участь у конкурсі не здійснюється.

Для довідок з питань проведення конкурсів звертатися за телефоном 423-16

Об’єкт конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Радомишльського району додається :

До уваги перевізників (власників автобусів)!

Районна державна адміністрація оголошує конкурс на право здійснювати

перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

з/п

Назва маршруту

Протяжність, км

маршруту, рейсу

К-сть об. рейсів

Режим роботи

Вимоги до автобусів

Мін-на к-сть автобусів

Рекомендована к-сть зірок

Пасажиромісткість

1

Радомишль – Заболоть

25,0

108 (Рл)

2

Щоденно/звичайний

2

**

Від 18

2

Радомишль – Леніне

12,0

105(Рл)

2

Щоденно/звичайний

2

**

Від 18

3

Радомишль- Переміжжя

27,0

114(Рл)

3

Щоденно/звичайний

2

**

Від 18

4

Радомишль – Ірша

32,7

101 (Рл)

2

Щоденно/звичайний

2

**

Від 18

5

Радомишль-Забілоччя

25,0

107 (Рл)

2

Двічі на тиждень

2

**

Від 18

 

Протокол перевезення

Залишити відповідь